FILIP TELLER

Je seriózně komediální herec s přesahem do civilnosti a hloubky, se špetkou humoru, nadsázky a vnitřního tajemství až temna. Ačkoliv tomu málokdo věří, navzdory své milé tváři, dostává v českých audiovizuálních dílech role grázlů, deviantů či agentů na špatné straně režimu. Na divadle jej můžete shlédnout v rolích charakterních, bezcharakterních nebo v roli stand up komika, který svá autorská představení využívá jako platformu pro sdělování aktuálních témat. Ve volných chvílích učí, jak takový stand up psát.
Moderuje talk show s hosty (Klus, Kocáb, Špaček, Fila, Fridrichová...), firemní večírky a konference (Red Hat, Billa, Mercedes Benz ...), plesy i festivaly (Zlín Film Fest, Korespondance, Gourmet Brno....) Dokáže být Leošem Marešem, Martinem Veselovským i Halinou Pawlowskou. Vždy však bude sám sebou.
Vytvoří Vám stand up na míru nebo napíše text písně přímo na tělo (obrazně řečeno).

Hovoří mateřskou češtinou, plynulou angličtinou a lámanou němčinou. Jako Zdravotní klaun dobře vychází s dětmi, oplývá trpělivostí i empatií. Snad právě proto, že sám děti nemá. Je ženat s jednou ženou.