REPRODUKCE

Autorský stand up o dětech, rodičích, výchově, společnosti a rozhodnutí, které nelze vzít zpět. Hlavním tématem hry je otázka, zda-li má v dnešní době smysl přivádět na svět děti. Odpověď na tento životní "dotaz" hledá Filip Teller ve svém reprodukčním stand-upu plném úvah, pochyb, nepravděpodobně-pravdivých příkladů a ironického humoru.

Scénář: Filip Teller a Patrik Boušek
Režijní supervize: Michal Skočovský

ČECHÁČCI A ČOBOLÁCI

Filip Teller a Pavol Seriš, dva představitelé mladé generace autorského komediálního divadla, spojují síly a hlavy do společného díla. Kreace "Čecháčci a Čoboláci" stojí na pomezí stand-up comedy a divadla a využívá charakteristické prvky obou protagonistů: slovní i pohybovou komiku, tanec, zpěv či improvizaci. Autobiografické výpovědi se zde střetávají s etudami, které rozebírají vztahy Čechů a Slováků.

Scénář: Pavol Seriš a Filip Teller
Dramaturgie: Matěj Randár a Patrik Boušek

MOŽNÁ ŽE TO ZNÁTE ...

Hudební stand up comedy show o záležitostech všedních dní. Každý z nás si někdy vyčítá, že opět snědl na posezení tabulku čokolády, opět nešel cvičit, nebo opět adoptoval útulkového psa. Někteří z nás bojují s vlastním sebevědomím, s podivnými sousedy, nebo s premenstruačním syndromem své ženy... Všichni tak trochu řešíme to stejné a nakonec nás nejvíc formuje i mění láska a smrt.

Scénář a text písní: Filip Teller
Autor hudby: Zdeněk Král
Kytara: Aleš Vosáhlo

STAND UP DOWN

Talk show s prvky stand up comedy s herci s Downovým syndromem. Neobyčejné rozhovory o obyčejných věcech za doprovodu kapely v podání Jana Kyncla a Ondřeje Klíče. Formát, který odhaluje mnohdy víc, než by divák čekal. Rozhovory jsou prokládány stand up výstupy jednotlivých herců. Moderuje, nebo se o to aspoň snaží, Filip Teller.

Scénář a režie: Filip Teller
Dramaturgie: Jitka Vrbková
Hrají: herci Divadla Aldente