...
FILIP TELLER

Filip Teller v rámci své moderace klade důraz na profesionalitu a připravenost, která zaručí hladký průběh akce a dává tak prostor pro improvizaci, autenticitua přirozenost. Využivá s chutí svůj chytrý a pohotový humor, uctivou drzost i schopnost zveřejňovat a zahladit to, co se případně nepovedlo. Během Vaší akce se stává tedy nejen moderátorem, ale celkovým spolutvůrcem atmosféry a parťákem pro každou „změnu a špatnost“. Moderuje společenské i firemní akce, diskuze, debaty, festivaly i talk show.

...
NA_ROVINU

Nejen komorní talk show, ale též prostor pro diskuzi a debatu mezi hosty a přítomnými diváky - to je formát pořadu Na_rovinu, ve kterém Filip Teller zpovídá hosty z nejrůzněších oblastí. Do GaPu ve Znojmě tak zavítali například Jitka Schneiderová, Kamil Fila, Kateřina Šedá nebo Iveta Fabešová.


"Filip Teller není klasický moderátor. Sám si připravuje scénář i okruhy otázek a vnáší do daného projektu vlastní invenci. Je pohotový, profesionální a odmoderuje diskuzi, vernisáž i galavečer....Vždy s elánem a potřebným humorem."

Zlín Film Festival

"Zcela profesionální moderace desátého výročí založení Vinařství LAHOFER, detailní domluva v dostatečném předstihu před akcí, perfektně splněné zadání formátu moderace a navíc spojené s vlastní vtipnou invencí. Filip Teller pozvedl večer na nezapomenutelný zážitek."